Dnes je 19. jún 2018
+421 41 5079 100
Online rezervácia
Denné menu

Denné menu

Vyberte si Klasik, Light alebo Business menu, s možnosťou výmeny prílohy za zeleninový šalát.
Á La Carte

Á La Carte

Príďte si vychutnať jedlá z nášho menu na jar-leto 2018, aj počas víkendov a sviatkov.
Najkrajše momenty života

Najkrajšie momenty života

Prežite neopakovateľné momenty na výnimočnom mieste s profesionálnym servisom.

Reštaurácia

Reštaurácia sa nachádza v príjemných priestoroch s celkovou kapacitou 68 miest. Jedinečná atmosféra sľubuje príjemný, neopakovateľný večer vo dvojici alebo pri príležitosti rodinných osláv či pracovných posedení

Vychutnajte si najkrajšie momenty života v s nádychom decentného luxusu. Krstiny, prijímanie, promócie, svadba, rodinná udalosť - to je váš deň na výnimočnom mieste s profesionálnym servisom.

Tím Reštaurácie Dubná Skala ponúka roky skúseností exkluzívneho cateringu. Jedlá, nápoje, výzdobu a celkové prevedenie navrhneme a zabezpečíme podľa vášho želania.

 

Pestré bufetové raňajky servírujeme počas pracovných dní od 6:30 do 10:00 hod., počas víkendov v čase od 7:30 do 10:00 hod.

Ranné hodiny môžete využiť na pracovné stretnutie a nájsť si vo svojom nabitom pracovnom programe čas na schôdzku s obchodnými partnermi. V prípade záujmu môžeme pre vás pripraviť biznis raňajky v samostatnom salóniku s WiFi, súkromie je samozrejmosťou.

Denné menu pozostáva z dvoch chodov a podávame ho každý pracovný deň v čase od 11:00 do 14:00 hod.

V jedálnom lístku nájdete ľahko stráviteľné jedlá pripravované vždy z čerstvých, prvotriednych surovín. Sú nezameniteľné pre svoju prirodzenú chuť, krásu, vôňu a typickú jednoduchosť.

V minulosti vychýrená Vináreň Dubná Skala v priestoroch reštaurácie ožíva i dnes. Z bohatej ponuky kvalitných vín si vyberie každý.

Otváracie hodiny:

  • pracovné dni
    • od 6:30 do 10:00 hod.
    • od 11:00 do 22:30 hod.
  • víkendy a sviatky
    • od 7:30 do 10:00 hod.
    • od 11:00 do 22:00 hod.